Image

İndirimli Elektrik Satışı

Elektrik piyasasının serbestleşme sürecine girmesi ve son yıllarda yapılan sistem değişiklikleriyle birlikte elektrik ticareti ivme kazandı. EPDK tarafından belirlenen minimum elektrik tüketimlerine ulaşan kullanıcılar "Serbest Tüketici" olarak elektrik tedarikçisini seçme imkanına kavuştu. Sektörün hareketlenmesine paralel olarak, Özbilgin Enerji Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd.Şti sahip olduğu bilgi, birikim , tecrube ve üretici firmalarla yaptığı anlaşmalara dayanarak, sizin işletmeniz için en uygun, en ucuz ve en güvenilir enerji kaynağı ile enerji ihtiyacınızı karşılamak üzere hizmetinizdedir.

Enerji kullanımın gerek tarife bazında (ticarethane, mesken, sanayi) gerekse gün içi enerji kullanım dağılımı (gündüz, puant, gece) çeşitlilik göstermesi ve buna paralel olarak toptan enerji şirketlerinin farklı fiyatlandırma ve teklif vermeleri önemli bir sorundur. Bu sorunu aşmak ve ulaşılan tüketiciye ülke çapında mümkün olan en ucuz ve güvenilir enerji kaynağı ile buluşturma adına birden fazla enerji şirketinin bayiliğini yapmaya karar verdik. Bu sayede sizin işletmenize ve profilinize en uygun en ucuz enerji kaynağını size sunabilme olanağına sahibiz.

Size özel indirimli teklif almak için bize ulaşmanız yeterli..

Ticarethane OG Tarife Grubunda Tasarruf Olanağı

2016 Temmuz tarihi itibariyle bazı tarife değişiklikleri söz konusu oldu. Bununla birlikte iyi yönetildiği durumda KDV dahil fatura tutarında minimum %3 ila %5 ararlığında tasarruf edilebilmesi sözkonusudur.

Bu tasarrufu sağlamak için herhangi bir bedel ödemeniz gerekmiyor. Yapılması gereken tüm işlemleri sizin adınıza biz yapıyoruz ve minimum %3 tasarruf garanti ediyoruz. KİAŞ- KUYUMCUKENT A.Ş 'yi örnek verebiliriz. Henüz ilk aylarında net %4,82 tasarruf sağlatmayı başardık. Özellikle AVM, Özel Hastaneler, Oteller,Petrol İstasyonları yüksek oranda tasarruf sağlayabilirler.

Bu tasarrufu sağlayabilmek içinÖzbilgin Enerji Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd.Şti sizin için aşağıdaki görevleri yerine getirecektir.
  • Geriye dönük 2 yıllık saatlik elektrik tüketimlerinin incelenmesi
  • Elektrik çekişlerinin saatlik olarak takip edilmesi
  • Çekiş miktarına göre talep gücün optimize edilmesi
  • Talep güç miktarı ile çekiş gücü arasında minimum risk payının bulundurulmasını
  • Yıl içerisinde güç artırımı veya güç düşümü başvuru ve takibini
  • Talep güç ile çekilen güç optimizasyonu sağlamak ve bunun sonucunda İşverene mevcut durumuna göre minimum %3 tasarruf sağlatmak.
Bu çalışmanın aktif enerji bedeli, enerji tedarikçiniz vb. ilgisi olmayıp tamamen dağıtım bedeli üzerinden yapılan bir çalışmadır. Hiçbir şekilde enerji tedarikçinizi ilgilendiren/etkileyen bir durum sözkonusu değildir.

Bize Ulaşın

Yenikent Mahallesi Doğan Araslı Bulvarı No:218 Özyurtlar N Merkez Outlet AVM Kat 1 No:27 ESENYURT / İSTANBUL

  • dummy0532 336 2055

  • dummy info@ozbilgin.org

E-Bülten

Fırsat ve duyurulardan anında haberiniz olsun

Ara